Hlavní obory činnosti

Naší hlavní náplní práce je zastupování klientů před všemi soudy v České republice v civilněprávních věcech. To zahrnuje mimo jiné sepsání žalob, návrhů, dohod, řádných a mimořádných opravných prostředků v soudním řízení – odvolání, odpor, námitky, dovolání, obnova řízení, žaloba pro zmatečnost, stížnost pro porušení zákona.

Také se na nás můžete obrátit v případě, že potřebujete zkonzultovat správnost smluv či podání nebo zajistit jejich sepsání. Jsme schopni sestavit smlouvy online, bez nutnosti navštívit naši kancelář. Zabýváme se též vymáháním pohledávek, advokátní úschovou a všemi náležitostmi souvisejícími se zakládáním a změnami obchodních společností.

advokátní kancelář Brno

Advokátní kancelář

Obraťte se na naši advokátní kancelář a získejte profesionální přístup v zastupování před soudy nebo také pouze při konzultaci, kontrole či sepisování smluv.

číst více
právní služby

Právní služby

Poradíme a pomůžeme Vám v různých právních záležitostech. Pokud potřebujete spolehlivé právní služby, jsme tu právě pro Vás.

číst více

Smlouvy online

Žijeme ve 21.století, ve světě internetu a ani my nezůstáváme pozadu. Potřebujete-li vypracovat smlouvu, ať už kupní, nájemní či darovací, neváhejte se na nás obrátit. Veškeré tyto smlouvy jsme schopni vypracovat bez nutnosti návštěvy naší kanceláře. Využijte možnost právní pomoci z pohodlí Vašeho domova

A

Poslání podkladů

Vy nám zašlete veškeré potřebné informace
B

Vypracování smlouvy

My vypracujeme Vámi požadovanou smlouvu
C

Hotová
smlouva

Vyhotovená smlouva je připravena k odeslání či vyzvednutí